نرخ ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز

گزارش لحظه‌ای از بازار ارز

نرخ ارز در بازار امروز (دوشنبه ۲۰ فروردین ماه ۹۷)/ واکنش‌ها به دلار ۵۸۰۰ تومانی

نرخ ارز,اخبار طلا و ارز,خبرهای طلا و ارز,طلا و ارز
افزایش جهشی و یکباره قیمت دلار آنقدر غافلگیرکننده بود که برخی تحلیلگران اقتصادی گفتند پیش بینی چنین اتفاقی را در سال ۹۷ داشتند اما گمان نمی کردند که در نیمه فروردین ماه پیش بینی شان عینیّت پیدا کند. این اوضاع فقط اقتصاددان ها را مضطرب نکرده بلکه اکثر یون کشور از هر دو جناح ی در حالت بهت و حیرت قرار دارند.

سرپوش - به گزارش سرپوش، روز گذشته نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد به مرز ۵۸۰۰ تومان رسید. این اتفاق شاید زنگ خطر جدی برای ریال ایران بود تا در یک روز حدود ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست بدهد.

 

روند بالا رفتن قیمت دلار از  ساعت های ابتدایی صبح آغاز شد به گونه‌ای كه تنها طی ٣٥ دقیقه، قیمت دلار ٨٠ تومان بالا رفت و در ساعت یازده و ٤٥ دقیقه به ٥ هزار و ٤٤٠ تومان رسید. ساعت به یك و نیم بعدازظهر كه رسید دلار به یكباره جهش كرد و در فاز قیمتی ٥ هزار و ٥٨٠ تومان قرار گرفت. در واقع به فاصله یك ساعت و ٤٥ دقیقه قیمت دلار ١٤٠ تومان بالا رفت و در نهایت راس ساعت ٢ و ٣٠ دقیقه بعدازظهر قیمت آن به ٥ هزار و ٦١٠ تومان رسید. دقایق كه می‌گذشت هم صف تقاضا برای خرید دلار یا ارزهای پرطرفداری چون یورو و درهم افزایش می‌یافت و هم بر قیمت این ارزها افزوده می‌شد.

 

در این میان قیمت یورو و درهم نیز پا به پای دلار بالا رفت. یورو كه روز یكشنبه را با قیمت ٦ هزار و ٣٤٠ تومان شروع كرده بود در ساعت ١١ و ٣٠ دقیقه به ٦ هزار و ٤٢٠ تومان رسید و نهایتا در ساعت یك و نیم بعدازظهر قیمت آن روی ٦ هزار و ٧٠٠ تومان ثابت ماند.

 

شرایط بازار ارز در روز گذشته در حالی اتفاق افتاد که مقامات مسئول با سکوت خود به این بالا رفتن نرخ‌های ارز واکنش نشان دادند.

 

گفتنی است دیروز خبری مبنی بر حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد به جلسه غیر علنی مجلس در خصوص تب و تاب در بازار ارز به گوش رسید.

 

حال باید دید مقامات کشور در خصوص بی ارزش شدن دقیقه‌ای ریال چه تی را دنبال خواهند کرد.

 

از سوی دیگر این بالا رفتن قیمت ارزهای خارجی آنقدر غیرمنتظره بود که تحلیلگران اقتصادی نیز از این اتفاق شوکه شدند.

 

قیمت دلار با افزایش ۱۶۰ تومانی در ساعات ابتدایی امروز (دوشنبه ۲۰ فروردین ماه) به ۵۸۲۰ تومان رسید. نرخ یورو هم ۶۹۷۵ تومان است. جالق کفش فروشی سعیدوحید.

برای تبلیغات شما در این وبلاگ با ما در ارتباط باشید.

طرز تهیه انواع فینگرفود معروف و خوشمزه

طرز تهیه انواع غذا با تن ماهی 98تن ماهی یکی از مواد غذایی بسیار پرطرفدار است که می توان با استفاده از آن انواع غذاها را تهیه کرد. مانند ماکارونی، سالاد، کتلت و … . ما در این بخش گهر طرز تهیه انواع غذا با تن ماهی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

تومان ,دلار ,قیمت ,رسید ,ساعت ,هزار ,هزار و ,تومان رسید ,قیمت دلار ,فروردین ماه ,و در ,بازار امروز دوشنبه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تحقيق و آموزش آشپزباشی lovemylife elc-bargh balootafzar درمان و دارو خلاصه کتاب اداره امور عمومی تطبیقی فرل هدی pdf شرکت نظافتی رسام پاک یه عشق رویایی